Parę dni temu na platformie Netflix pojawił się zwiastun nowego serialu dla nastolatków zatytułowany „Klub Opiekunek”. Produkcja powstała na bazie serii bestsellerowych powieści autorstwa Ann M. Martin wydawanych w latach 1986-1999. Nie jest to jednak pierwsza ekranizacja cyklu – w 1990 roku powstał serial telewizyjny, który jednak zakończył się po zaledwie 13 odcinkach. 5 lat później wytwórnia Columbia Pictures wyprodukowała film na bazie książek. Żadna z tych produkcji nie doczekała się jednak polskiego dubbingu.

W obsadzie najnoszej wersji wystąpią m.in.: Sophie Grace, Malia Baker, Shay Rudolph, Xochitl Gomez oraz Momona Tamada, którą niedawno mogliśmy oglądać w filmie „Turniej główny” – również Netfliksa. W polskiej wersji zwiastuna wystąpiły natomiast: Magdalena Herman-Urbańska, Barbara Garstka, Maja Kwiatkowska, Zuzanna Jaźwińska, Bożena Furczyk, Anna Sztejner i Hanna Kinder-Kiss. Pełną listę realizatorów i aktorów biorących udział w dubbingu poznamy w dniu premiery.

Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

„Klub Opiekunek” na platformie Netflix od 3 lipca!

Dodaj komentarz