Pod koniec kwietnia tego roku na Netfliksie udostępniono nowe odcinki kreskówki “Cześć, Ninja!” należące do jej 2. sezonu. Już teraz, czyli dość szybko, możemy zapoznać się z kolei ze zwiastunem kolejnej serii, której zwiastun prezentujemy Wam poniżej. 10 nowych epizodów tego kanadyjskiego serialu dla młodszych widzów pojawi się w serwisie już w lipcu. W jej oryginalnej obsadzie znaleźli się: Lukas Engel (“Psi Patrol”), Zoey Siewert (“Project Mc²”), czy Sam Vincent (“LEGO Ninjago”).

Przypomnijmy, że za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było dotychczas studio Start International Polska. Reżyseriali Anna Apostolakis (sezon 1) i Andrzej Chudy (sezon 2), a dialogi napisały Anna Kotlonek-Kowalik i Magdalena Dwojak. W obsadzie znaleźli się Karol Kwiatkowski (Wesley), Lila Kowalska (Georgie), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Baa-Chan / Kuma) oraz Andrzej Chudy, Joanna Sokołowska, Agata Skórska, Klaudiusz Kaufmann, Maksymilian Michasiów i inni.

Najlepsi kumple Wesley i Georgie oraz ich głupawy kot Precel zamieniają się w ninja i wkraczają do magicznego świata, gdzie niosą ratunek i rozwiązują problemy.

“Cześć, Ninja!” z 3. sezonem powróci już 10 lipca!

Dodaj komentarz