Nowy zwiastun gry „Ghost of Tsushima” również w wersji z polskim dubbingiem został niedawno opublikowany przez wydawcę, Sony Interactive Entertainment. Początkowo gra miałą zadebiutować już 26 czerwca, jednak z oczywistych względów data premiery uległa zmianie i obecnie plasuje się na połowę lipca. Produkcja, stworzona przez studio Sucker Punch Productions (seria inFamous), jest trzecioosobową grą akcji z otwartym światem, a ważnym aspektem będzie w niej system skradania się oraz wiele elementów otoczenia, które mają wspomóc gracza w odwracaniu uwagi przeciwników.

W wersji oryginalnej wystąpią aktorzy azjatyckiego pochodzenia tacy jak: Daisuke Tsuji („Miłość, śmierć i roboty”), Patrick Gallagher („Noc w muzeum”) oraz Minae Noji („Wojownicze żółwie ninja”). W polskiej wersji zapowiedzi wystąpili natomiast: Tomasz Traczyński i Anna Sztejner. Przypomnijmy tylko, że w poprzednimz wiastunie wystąpili również Mateusz Kwiecień i Jacek Lenartowicz. Pełną listę twórców i obsadę aktorską poznamy bliżej premiery.

Podczas inwazji imperium mongolskiego na wyspę Cuszima, Jin traci wszystkich, których kochał. Aby dokonać zemsty na wrogach, samuraj musi porzucić swoje tradycje i nauczyć się zupełnie nowego stylu walki – stylu Ducha.

„Ghost of Tsushima” w sprzedaży od 17 lipca!

Dodaj komentarz