W sierpniu na platformie Netflix zadebiutuje 3. seria japońskiego anime zatytułowanego „The Seven Deadly Sins”. Tym razem jej podtytuł brzmieć będzie „Imperialny Gniew Bogów. Poniżej prezentujemy krótką zapowiedź nadchodzących odcinków. Produkcja w polskiej wersji językowej zadebiutowała w 2017 roku i dotychczas doczekała się aż 52 epizodów – nowa seria ma ich liczyć 24 kolejne. W przygotowaniu jest również 4. seria serialu, która pierwotnie miała zadebiutować w japońskiej telewizji w październiku tego roku, jednak ostatecznie została przesunięta na nieznany termin.

Dubbing do dotychczas udostępnionych sezonów stworzony został w studio M.R. Sound. Reżyserowała Małgorzata Lalowska, która wraz z Tomaszem Potockim napisała polskie dialogi. W obsadzie znaleźli się: Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Marta Kurzak, Jakub Szydłowski, Michał Podsiadło, Karol Jankiewicz, Małogrzata Lalowska, Waldemar Barwiński, Bożena Furczyk, Brygida Turowska i inni.

Księżniczka, pozbawiona praw do tronu przez zamach stanu, rusza na misję odnalezienia członków rozbitej grupy rycerzy-łotrów w nadziei, że pomogą jej odzyskać królestwo.

„Seven Deadly Sins” z nowymi odcinkami zadebiutuje na platformie Netflix już 6 sierpnia!

Dodaj komentarz