„Co w duszy gra” to najnowszy film animowany wytwórni Pixar, należącej do Disneya. Przed chwilą polski oddział Disneya opublikował drugi zwiastun, który obejrzeć możecie poniżej. Za reżyserię animacji odpowiada Pete Docter, dwukrotny laureat Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany: „Odlot” (2009) i „W głowie się nie mieści” (2015). Początkowo kinowa premiera filmu zaplanowana była na sierpień tego roku, jednak z oczywistych względów przesunięto ją na listopad.

W oryginalnej wersji głosów postaciom użyczą m.in.: Jamie Foxx (Joe Gardnera), Tina Fey (22) oraz Phylicia Rashad, Daveed Diggs, John Ratzenberger i Ahmir-Khalib Thompson. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Kinga Ilgner, Krzysztof Dracz, Anna Ułas i inni. Bardzo prawdopodobne, że również tych aktorów usłyszymy w ostatecznej polskiej wersji.

AKTUALIZACJA: niedługo po naszej publikacji do nowego zwiastuna oraz samego filmu odniosła się Joanna Koroniewska, która potwierdzała swój udział w produkcji, podobnie jak udział Tomasza Kota. Wiemy również, że za reżyserię odpowiedzialny jest Wojciech Paszkowski, a w obsadzie znaleźli się jeszcze: Kinga Ilgner, Jacek Fedorowicz, Paweł Domagał, Krzysztof Zalewski, Igor Herbut i Danuta Błażejczyk. Zdjęcia z nagrań możecie zobaczyć na instagramowym profilu aktorki.

Joe Gardnera marzy o zostaniu muzykiem jazzowym. Gdy wydaje się już, że słodki sen zaczyna się spełniać, nieoczekiwane zdarzenie przywodzi go do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam też spotyka 22 – duszę, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

„Co w duszy gra” w polskich kinach od 20 listopada!

Dodaj komentarz