Długo przyszło nam czekać, ale teraz wiemy już na pewno! W lipcu do kin oraz na Disney+ na całym świecie ma wejść najnowsza produkcja Marvel Studios należąca do tzn. Kinowego Uniwersum Marvela. „Czarna Wdowa” przedstawi oczywiście solową przygodę Nataszy Romanow graną przez Scarlett Johansson, która jednocześnie rozpocznie 4. fazę superbohaterskich filmów. Produkcja boryka się naturalnie z problemami związanymi z pandemią, która w Ameryce nie pozwoliła na premierę zaplanowaną już od roku. Z tego też względu, podobnie jak wszystkie inne filmy MCU, została przesunięta, jednak wgląda na to, że sytuacja zaczyna się prostować.

Reżyserką produkcji została Cate Shortland, a w obsadzie poza Johansson pojawią się również: Florence Pugh („Midsommar. W biały dzień”), David Harbour („Stranger Things”), Rachel Weisz („Oz: Wielki i potężny”), Ray Winstone („Noe: Wybrany przez Boga”) oraz William Hurt, który powtórzy swoją rolę Thaddeusa Rossa z poprzedni filmów z uniwersum. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Wiktoria Gorodeckaja, Elżbieta Nagel, Leszek Lichota, Ewa Konstancja Bułhak oraz Marian Opania. Biorąc pod uwagę, że do premiery pozostało niewiele czasu, bardzo możliwe, że jest to już finalna obsada. Szczegół poznamy, gdy „Czarna Wdowa” pojawi się na dużych ekranach.

Ścigana przez niebezpiecznego wojownika, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć, Natasza Romanow musi stawić czoła swoim demonom z przeszłości.

„Czarna Wdowa” w kinach i na Disney+ już 9 lipca!

Dodaj komentarz