Zamieszanie związane z pandemią zaczyna się (bardzo) powoli stabilizować. Wiele z opóźnionych filmów otrzymało już nowe daty kinowych premier, poza jednym. „SpongeBob Film: Na ratunek” to nowy film animowany od Paramount Animation, stworzony na bazie kultowej już kreskówki „SpongeBob Kanciastoporty”. Przez 20 lat nieprzerwanej produkcji, serial liczy obecnie ponad 260 odcinków oraz 3 filmy kinowe. Premiera najnowszego z nich była zaplanowana na koniec lipca tego roku, jednak w obliczu wciąż nabierającej na sile pandemii w Ameryce, „SpongeBob Film: Na ratunek” zniknął z ramówki oraz ze strony polskiego dystrybutora, UIP.

Dziś jednak sieć obiegła wiadomość, że „SpongeBob Film: Na ratunek” nie zadebiutuje w kinach w ogóle. Zamiast tego Viacom sprzedał prawa do produkcji i teraz będzie można ją obejrzeć premierowo na platformie Netflix na całym świecie (poza Chinami). Choć data premiery nie została jeszcze zapowiedziana, zagraniczne wersje językowe – w tym również polska – są już prawdopodobnie ukończone, więc możliwe, że film obejrzymy już po wakacjach.

Przypomnijmy jedynie, że serial jest obecnie emitowany z dubbingiem na antenie Nickelodeon Polska. Za opracowanie polskiej wersji odpowiedzialne było studio Master Film, a w głównej obsadzie znajdują się: Jacek Kopczyński (SpongeBob), Paweł Szczesny (Patryk), Zbigniew Suszyński (Skalmar), Mirosław Zbrojewicz (Pan Krab) i Monika Pikuła (Sandy). Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu.

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.

„SpongeBob Film: Na ratunek” wkrótce na platformie Netflix!

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz