W sieci zadebiutował dziś zwiastun pełnometrażowego filmu „SamSam” stworzony na podstawie kultowej animacji dla dzieci pod tym samym tytułem. Za produkcję odpowiedzialni są twórcy filmów „Chłopiec i wilk” oraz „Ernest i Celestyna”. Choć premiera pierwotnie planowana była na weekend majowy, w oczywistych względów film przesunięto na okres wakacyjny. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź w polskiej wersji językowej!

Serialowa wersja „SamSama” emitowana był w Polsce między innymi na kanale MiniMini, a jego dubbing stworzony został w Studio Publishing. Reżyserował Tomasz Grochoczyński, natomiast w głównych rolach wystąpili wówczas: Anna Apostolakis jako SamSam, Iwona Rulewicz, Mieczysław Morański, Jakub Gajda, Agnieszka Kunikowska, Janusz Wituch i Grzegorz Drojewski.

Jak jednak można wywnioskować ze zwiastuna – obsada ta nie została zachowana. Postawiono na zupełnie nową obsadę, a w rolach dzieci tym razem obsadzono dzieci. Choć tego typu zabiegi jak najbardziej popieramy, pozostaje pytanie, czy zmiana będzie wygodna dla oglądających film dzieci, które przecież przyzwyczajają się do głosów swoich ulubionych bohaterów.

SamSam myślał, że ma już wszystko: swój latający spodek, wspaniałą rodzinę i wielu przyjaciół. W rzeczywistości brakuje mi jeszcze jednej rzeczy: prawdziwych supermocy. Film na podstawie popularnego serialu animowanego.

„SamSam” w kianch od 7 sierpnia!

Dodaj komentarz