„Czarodzieje” to trzeci i ostatni serial wchodzący w skład trylogii „Opowieści z Arkadii”. Twórcą serii jest Guillermo Del Toro, laureat Oscara w kategorii Najlepszy reżyser i Najlepszy film za „Kształt wody”. Nowy serial jest kulminacją historii rozpoczętej w „Łowcach trolli” (2016) oraz kontynuowanej w „3 nie z tej ziemi” (2018). Za produkcję wszystkich odpowiedzialna jest wytwórnia DreamWorks Animation. Poniżej prezentujemy polski zwiastun „Czarodziejów”.

W „Czarodziejach” spotkają się postacie znane z poprzednich produkcji, by razem stanąć do walki przeciwko wspólnemu wrogowi. To nie pierwszy raz, bo już we wcześniejszych odsłonach serii niektórzy bohaterowie pojawiali się w rolach gościnnych. W polskiej zapowiedzi wystąpili m.in.: Kamil Pruban (Douxie), Miłogost Reczek (Merlin), Justyna Kowalska (Claire Nuñez), Józef Pawłowski (Tobiasz „Bobek” Domzalski), Jacek Król (Gunmar), Grzegorz Pawlak (Blinky), Cezary Kwieciński (Tronos) i Katarzyna Tatarak-Walentowicz (Morgana).

Uczeń Merlina wraz z bohaterami Arkadii wyrusza w podróż w czasie do Camelotu, gdzie narasta konflikt między światami ludzi, trolli i magii.

„Czarodzieje: Opowieści z Arkadii” na platformie Netflix zagoszczą już 7 sierpnia!

Dodaj komentarz