Specjalny odcinek animowanego serialu „Magiczny autobus znów rusza w trasę” już w sierpniu zadebiutuje na Netfliksie. Serial jest kontynuacją znanej z lat 90. kanadyjskiej animacji „Magiczny autobus”, pierwotnie emitowanej w Polsce na antenie stacji MiniMax. Nowa wersja produkcji zadebiutowała we wrześniu 2017 roku i do dziś doczekała się w sumie 26 odcinków (dwa pełne sezony). Zwiastun 45-minutowego odcinka specjalnego zatytułowanego „Dzieciaki w kosmosie” możecie obejrzeć poniżej w wersji z rodzimym dubbingiem.

Za realizację polskiej wersji językowej serialu odpowiadało dotychczas BTI Studios (obecnie IYUNO Media Group). Reżyserką była Zuzanna Galia, a w obsadzie znaleźli się: Olga Bończyk (Profesor Loczek), Izabela Bujniewicz (Pani Loczek), Justyna Bojczuk (Anabella), Beniamin Lewandowski (Arnold), Krzysztof Szczepaniak (Carlos), Zuzanna Jaźwińska (Jyoti), Magdalena Wasylik (Kitka), Maksymilian Michasiów (Ralphie), Józef Pawłowski (Tim) oraz Karolina Bacia (Wanda).

Dzieciaki z magicznego autobusu przenoszą się w kosmos, na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Na miejscu muszą uciekać przed ogromnym niesporczakiem.

„Magiczny autobus znów rusza w trasę” z odcinkiem specjalnym zadebiutuje na platformie Netflix 7 sierpnia”!

Dodaj komentarz