„3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii” to nowy serial animowany stworzony przez Guillermo del Toro dla DreamWorks, który już od wczoraj można obejrzeć na platformie Netflix! Razem z „Łowcami trolli” i nadchodzącym w przyszłym roku „Wizards”, kreskówka tworzy animowane uniwersum, w którym postacie z różnych seriali spotykają się i przeżywają wspólne przygody.

„Trójka” opowiada o dwójce młodych kosmitów z królewskiego rodu, która rozbija się na Ziemi i szuka wśród ludzi schronienia przed międzygalaktycznymi łowcami nagród.

Polską wersję wyreżyserowali Jacek Kopczyński i Andrzej Chudy w studio Master Film. Autorką tłumaczenia i dialogów jest Barbara Eyman, a dźwięk nagrał i zmontował Krzysztof Podolski. Produkcją kierowali Julian Osławski, Katarzyna Kołodziejczyk i Agnieszka Kołodziejczyk.

W rolach głównych wystąpili: Ewa Prus (Aja Tarron), Maksymilian Bogumił (Krel Tarron), Andrzej Niemirski (Varvatos Vex), Andrzej Chudy (Generał Morando), Hanna Chojnacka (Matka) oraz Robert Jarociński (Król Fialkov).

Dodaj komentarz