„Nowe legendy o Małpim Królu” to australijsko-nowozelandzka produkcja oparta na japońskiej serii z lat 70. zatytułowanej „Monkey”. Jej pierwszy sezon zadebiutował na platformie Netflix w maju 2017 roku i od tamtej pory było o niej cicho. Teraz jednak serial powraca z kolejnymi dziesięcioma odcinkami nowego sezonu, a poniżej prezentujemy ich zwiastun w wersji z polskim dubbingiem. W obsadzie powracają Chai Hansen, Luciance Buchanan, Josh Thomson i Emilie Cocquerel.

Polską wersję pierwszego sezonu opracowało Studio Sonica. Reżyserem był Leszek Zduń, dialogi napisał Bartek Fukiet, a w głównej obsadzie znaleźli się: Aleksandra Radwan, Miłosz Konieczny, Kondrad Makowski i Marta Dobecka. Na podstawie zwiastuna możemy już teraz wywnioskować, że najprawdopodobniej w nowych odcinkach wszyscy aktorzy powrócą do swoich ról. Pełną obsadę drugiego sezonu poznamy w dniu premiery.

Odważna dziewczyna uwalnia uwięzionego w kamieniu Małpiego Króla, aby pomógł jej odnaleźć siedem świętych zwojów i ocalić świat przed złem.

„Nowe legendy o Małpim Królu” powrócą z drugim sezonem już 7 sierpnia!

Dodaj komentarz