Nowy film animowany dla najmłodszych widzów zadebiutuje na Netfliksie już w sierpniu. „Oktonauci i jaskinie Sac Actun” to brytyjska produkcja oparta na serialu „Oktonauci” emitowanym od 2010 roku (w Polsce od 2016 roku na antenie MiniMini+). To jeden z dwóch zamówionych filmów z tej serii, drugi – zatytułowany „The Ring of Fire” (w wolnym tłumaczeniu: „Pierścień Ognia”) – nie ma jeszcze daty premiery, jednak należy spodziewać się go w okolicy października tego roku. Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej!

Za realizację polskiej wersji serialu odpowiadało dotychczas studio Master Film, a reżyserię powierzono Ewie Kanii i Agacie Gawrońskiej-Bauman. W obsadzie znaleźli się natomiast: Jacek Kopczyński, Łukasz Lewandowski, Leszek Zduń i Marta Markowicz-Dziarkowska. Aktorów można usłyszeć również w załączonym zwiastunie, dlatego bardzo możliwe, że w filmie Netfliksa zostanie zachowana cała główna obsada dubbingu. Więcej informacji będzie dostępnych w dniu premiery.

Oktonauci rozpoczynają podwodną misję, podczas której przemierzą nieprzebyte jaskinie, aby pomóc małej ośmiornicy wrócić do Morza Karaibskiego.

„Oktonauci i jaskinie Sac Actun” na platformie Netflix zadebiutuje 14 sierpnia!

Dodaj komentarz