Dziś na antenie stacji Boomerang zadebiutował nowy serial animowany zatytułowany „Pan Magoo”. To francusko-amerykańska kreskówka stworzona przez studio Xilam we współpracy z DreamWorks Animation. „Pan Magoo” to jednak nie pierwsza produkcja z tej serii, sięgającej swoimi początkami lat 60 – poza wieloma serialami animowanymi, w 1997 roku powstał również film aktorski, w którym w tytułową rolę wcielił się Leslie Nielsen. Obraz spotkał się jednak z bardzo negatywnymi recenzjami widzów.

„Pan Magoo” emitowany będzie na antenie Boomerang codziennie o 8:00 z powtórkami zaplanowanymi na godzinę 19:00 tego samego dnia. Dziennie pokazanych zostanie aż 6 odcinków trwających po 8 minut każdy. Serial liczy obecnie 78 odcinków należących do pierwszego sezonu. Poniżej prezentujemy twórców oraz obsadę dubbingu.

Opracowaniem polskiej wersji animacji zajęło się studio SDI Media. Reżyserem był Wojciech Urbański, a dialogi napisała Natalia Gawrońska. W głównych rolach wystąpili: Łukasz Lewandowski (Pan Magoo), Maciej Więckowski (Pan Kot), Zbigniew Konopka (Fizz), Waldemar Barwiński (Weasel), Marta Kurzak (Linda) oraz Wojciech Paszkowski (Prezydent) i inni.

Jest przemiły, uprzejmy i dobrze wychowany. Przez swoją wadę wzroku wpada jednak często w niezwykłe tarapaty! Poznaj Pana Magoo – nowego bohatera Boomeranga, który z równie dużą klasą pakuje się w kłopoty, jak i je pokonuje.

„Pan Magoo” już na antenie Boomerang!

Dodaj komentarz