We wrześniu na antenie Disney Channel zadebiutuje nowy oryginalny serial komediowy zatytułowany „Gabby Duran: Galaktyczna opiekunka”. Twórcami tego sitcomu science fiction są Mike Alber i Gabe Snyder („Kirby Buckets”), a w głównej roli wystąpi Kylie Cantrall znana z gościnnych występach w takich serialach jak „Raven na chacie” oraz „Bizaardvark” (gdzie głosu użyczały jej odpowiednio Sara Lewandowska i Zofia Modej). Poza tym w obsadzie znaleźli się również: Valery M. Ortiz, Coco Christo, Nathan Lovejoy, Callan Farris i Maxwell Acee Donovan.

Premierowa emisja serialu rozpocznie się 7 września o 18:00 na antenie Disney Channel, a kolejne nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Powtórki tego samego dnia o 21:00 oraz kolejnego o 17:30, zaraz przed emisją nowego epizodu. W weekendy standardowo będzie można obejrzeć powtórki odcinków z tygodnia w specjalnym maratonie: w soboty od 10:45 oraz w niedziele od 13:20. Polską obsadę poznamy w dniu premiery serialu.

13-letnia Gabby Duran całe życie żyła w cieniu swojej matki oraz bystrej siostry. Wszystko zmienia się po przeprowadzce do Havensburg, gdy dziewczyna otrzymuje pracę jako opiekunka grupy kosmitów, którzy pod postacią ludzki ukrywają się na Ziemi. Gabby musi pilnować nowych przyjaciół i nie dopuścić, żeby ktoś odkrył ich tajemnicę.

„Gabby Duran: Galaktyczna opiekunka” na antenie Disney Channel zadebiutuje 7 września!

Dodaj komentarz