W ostatnich miesiącach Netflix zacząłem poważnie inwestować w filmy animowane. „Nieustraszony” to kolejny pełnometrażowy tytuł, który w tym miesiącu zawita na platformę w wersji z polskim dubbingiem. Cory Edwards („Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia”) zajął się zarówno reżyserią, jak i scenariuszem. Za produkcję odpowiedzialne są studia 3QCU Media oraz Vanguard Films and Animation, twórcy takich animacji jak „Urwis”, czy „Gnomy rozrabiają”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem!

W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią: Miles Robbins, Yara Shahidi („3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii”), Gabrielle Union („Lwia Straż”) oraz Dwyane Wade. W zwiastunie polskiej wersji wystąpili natomiast: Damian Kulec, Karolina Bacia, Krzysztof Szczepaniak oraz Anna Szymańczyk. Najpewniej usłyszymy ich również w ostatecznej polskiej wersji, gdy film zadebiutuje na platformie w piątek.

Nastoletni miłośnik gier wideo musi zaopiekować się trojgiem obdarzonych supermocami dzieci, które z kosmosu trafiają wprost na jego podwórko.

„Nieustraszony” pojawi się na platformie Netflix już 14 sierpnia!

Dodaj komentarz