Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny odcinek serialu „Magiczny autobus znów rusza w trasę”. Kreskówka jest kontynuacją animacji z lat 90. zatytułowanej „Magiczny autobus”, emitowanej w Polsce na antenie stacji MiniMax. Nowa wersja produkcji pojawiła się w serwisie w 2017 roku i do dziś doczekała się w sumie 2 sezonów. Odcinek specjalny nosi tytuł „Dzieciaki w kosmosie” i trwa 45-minut. Z jego twórcami oraz polską obsadą możecie zapoznać się poniżej!

Za realizację polskiej wersji językowej serialu odpowiadało IYUNO Media Group. Reżyserką była Zuzanna Galia, dialogi napisała Monika Malesza, a za nagranie dialogów oraz ich montaż odpowiedzialny był Aleksander Shaida. Zgrania dokonał Przemysław Kruszewski, a produkcją kierowała Magdalena Rudnicka.

W obsadzie znaleźli się: Izabela Bujniewicz (Pani Loczek), Karolina Bacia (Wanda), Krzysztof Szczepaniak (Carlos), Zuzanna Jaźwińska (Jyoti), Beniamin Lewandowski (Arnold), Józef Pawłowski (Tim), Jan Aleksandrowicz-Krasko (Hadfield), Maksymilian Michasiów (Ralphie), Magdalena Wasylik (Kitka), Justyna Bojczuk (Anabella) oraz Kamil Pruban i Dorota Furtak.

Dzieciaki z magicznego autobusu przenoszą się w kosmos, na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Na miejscu muszą uciekać przed ogromnym niesporczakiem.

„Magiczny autobus znów rusza w trasę” z odcinkiem specjalnym już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz