„Prawie jak gwiazda rocka” to nadchodzący film platformy Netflix, którego zwiastun właśnie zadebiutował w sieci – również w wersji z dubbingiem. Po raz kolejny jest to zaskoczenie, bo produkcja nie jest przeznaczona dla dzieci, a dla nastolatków, co jeszcze parę miesięcy temu nie było podstawą do zlecenia polskiej wersji językowej. Film powstał na bazie książki pod tym samym tytułem autorstwa Matthew Quicka. Za produkcję odpowiadają twórcy takich filmów jak „Twój Simon”, czy „Gwiazdy naszych wina”. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

W głównej roli wystąpi Auliʻi Cravalho, znana z roli tytułowej roli w disnejowskiej animacji „Vaiana: Skarb oceanu”, gdzie głosu w polskim dubbingu użyczyła jej Weronika Bochat. Na ekranie towarzyszyć jej będą: Rhenzy Feliz, Taylor Richardson, Justina Machado, Judy Reyes, Carol Burnett oraz Fred Armisen. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Damian Kulec, Elżbieta Kijowska, Karol Osentowski, Klaudiusz Kaufmann oraz Anna Sroka-Hryń.

Amber Appleton nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest zbyt różowo. Jest utalentowaną muzycznie licealistką marzącą o tym, by dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Kiedy natyka się na kolejne przeciwności, które mogą zniweczyć jej plany, musi nauczyć się czerpać siłę od swoich najbliższych, aby iść dalej.

„Prawie jak gwiazda rocka” na Netfliksie zadebiutuje już 28 sierpnia!

Dodaj komentarz