We wrześniu na antenie stacji Boomerang zadebiutuje nowy serial animowany zatytułowany „Królewska Straż”. To kanadyjska produkcja dla dzieci stworzona przez Matta Fernandesa dla stacji CBC Kids. Animacja łączy w sobie gatunki przygody, akcji, komedii i science fiction będąc jednocześnie odpowiednią dla młodszej grupy odbiorców (3-6 lat). „Królewska Straż” jest porównywana przez internautów do dziecięcej wersji Power Rangers.

Pierwszy sezon kreskówki składa się z 23 dwuczęściowych odcinków, których emisja rozpocznie się w Polsce we wtorek 1 września o godzinie 18:00. Nowe odcinki będzie można oglądać codziennie o tej samej porze aż do 11 września, a powtórki emitowane będą zawsze kolejnego dnia o 10:00. Szczegóły dotyczące polskiego dubbingu do serialu będziemy znać przed jego premierą.

Królewska Straż to grupa pięciu zwierzęcych bohaterów, którzy są gotowi na wszystko, aby ocalić swoje królestwa, gatunki i cały świat! Uzbrojona w najnowocześniejsze pojazdy, które razem tworzą wystrzałowego robota, Królewska Straż ma za zadanie powstrzymać katastrofę ekologiczną i dbać o świat.

„Królewska Straż” na antenie stacji Boomerang zadebiutuje 1 września!

Dodaj komentarz