Oto pierwsza niespodzianka nowego roku! Dystrybutor Monolith Films., który nieczęsto zlecał dotychczas polski dubbing do swoich filmów, poinformował za pośrednictwem zwiastuna z napisami, że ich najnowsza kwietniowa premiera, „Hellboy”, będzie dostępna również w pełnej polskiej wersji językowej!

To zaskoczenie głównie dlatego, że w Stanach Zjednoczonych produkcja otrzymała kategorię wiekową „R”, co oznacza, że jest skierowana do widzów dorosłych. W Polsce odpowiednikiem tej kategorii jest 16+ (dla widzów od 16 roku życia, ze względu na wulgarne słownictwo, czy przemoc). Podobnymi filmami z taką kategorią wiekowo, które otrzymały w Polsce rodzimy dubbing były „Logan: Wolverine” oraz „Deadpool 2”.

„Hellboy” jest rebootem znanej serii filmów wyreżyserowanych przez Guillermo del Toro. W nowej wersji produkcji, główny bohater będzie walczył z Królową Krwi, która zapragnie zniszczyć ludzkość. W roli tytułowej wystąpili znany z serialu „Stranger Things”, David Harbour, a partnerować mu będą m.in.: Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane, Penelope Mitchell, Daniel Dae Kim i Thomas Haden Church.

Premiera filmu 12 kwietnia! Poniżej zwiastun z polskimi napisami:

Dodaj komentarz