Netflix udostępnił dziś zwiastun nowego serialu animowanego dla widzów dorosłych zatytułowanego „Rzut za trzy” w wersji z polskim dubbingiem. To kreskówka stworzona przez Bena Hoffmana oraz wyprodukowana przez Phila Lorda, Christophera Millera (duet odpowiedzialny m.in. za filmy „Spider-Man Uniwersum” i „LEGO przygodę”) oraz wytwórnię 20th Century Studios, o premierze której jakiś czas temu informowaliśmy. Pierwszy sezon liczyć będzie 10 odcinków, a poniżej możecie obejrzeć zapowiedź w wersji z dubbingiem.

W wersji oryginalnej w głównej roli występuje Jake Johnson („Jurassic World”). W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Sebastian Cybulski (Ben Hopkins) oraz Sebastian Perdek, Izabela Bujniewicz, Dariusz Odija, Kamil Pruban, Bartosz Bednarski oraz Tomasz Mechowicki. Wszystkich aktorów najpewniej usłyszymy również w ostatecznej polskiej wersji. Aktualizacja: odtwórca głównej roli, Sebastian Cybulski, potwierdził w swoim poście w serwisie Facebook, że reżyserem dubbingu do „Rzut za trzy” jest Sebastian Drożak. Polska wersja powstała w studio SDI Media, realizatorami nagrań byli Adam Łonicki, Krzysztof Jaworski i Aleksandra Maciaszczyk, a kierownikiem muzycznym był Piotr Zygo. Potwierdza to również, że w serialu piosenki wykonywane będą przez polskich aktorów (a nie jak np. w „Big Mouth”, gdzie zostawiono je w oryginale).

Najciekawsze jednak, że zwiastun posiada cenzurę w postaci głośnego pikania, które cenzuruje wulgaryzmy. Z jednej strony jest to popularna praktyka. Z drugiej – Netflix nie godził się nigdy na cenzurę na swojej platformie, szczególnie w przypadkach seriali skierowanych przecież do dorosłych widzów. Miejmy więc nadzieję, że gdy animacja zostanie udostępniona, będziemy mogli obejrzeć ją w pełnej polskiej (nieocenzurowanej) wersji.

Klnący jak szewc szkolny trener koszykówki jest przekonany, że uda mu się osiągnąć masę sportowych sukcesów – musi tylko ogarnąć swój fatalny zespół. Powodzenia!

„Rzut za trzy” na platformie Netflix zadebiutuje już 21 sierpnia!

Dodaj komentarz