Na platformie Disney+ zadebiutował dziś zupełnie nowy film oryginalny zatytułowany „Magic Camp”. Młodzieżowa produkcja łączy w sobie gatunki komedii, fantasy oraz filmu familijnego, a jej reżyserem jest Mark Waters („Kroniki Spiderwick”). W głównych rolach wystąpią natomiast: Adam DeVine („Pitch Perfect”, „LEGO Batman. Film”), Jeffrey Tambor („Pan Pepper i jego pingwiny”) oraz Gillian Jacobs („Community”). Poniżej prezentujemy obsadę wersji polskiej, udostępnionej pomimo tego, że polska wersja nie jest jeszcze dostępna w serwisie. Sam Disney+ wciąż nie wytarował w naszym kraju.

Za realizację dubbingu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Łukasz Lewandowski, a dialogi napisała Renata Wojnarowska. Głosów użyczyli: Paweł Ciołkosz (Andy), Grzegorz Wons (Preston), Wojciech Paszkowski (Kornelius), Kamil Pruban (Hamilton), Antoni Domin (Nathan), Dorota Landowska (Zoe), Pola Piłat (Ruth), Maja Klimek (Janelle), Elżbieta Nagel (Vera), Iwo Wiciński (Judd), Paulina Korthlas (Kristina), Elżbieta Gaertner (Starsza pani), Anna Apostolakis (Pani Jenkins), Cezary Kwieciński (Manager teatru), Szymon Mysłakowski (Devin), Jakub Strach (Cameron) oraz Karol Kwiatkowski (Theo).

Data premiery polskiej wersji językowej nie jest znana. Od początku startu platformy, nasze rodzime dubbingi udostępnione są z opóźnieniem, którego długości nie można założyć. Biorąc pod uwagę, że na platformie dodano polskie plansze z obsadą możemy założyć, że dubbing jest już gotowy i zadebiutuje wkrótce. Bardzo możliwe, że stanie się to jeszcze w tym miesiącu, jednak są to jedynie nasze przypuszczenia.

Za namową swojego dawnego mentora, Andy Tuckerman powraca na letni obóz magii z czasów swojej młodości, mając nadzieję, że rozkręci to jego karierę. Niespodziewanie, do działania mobilizuje go grupa początkujących magików, którymi ma się opiekować.

Dodaj komentarz