„Dzieciak rządzi: Znowu w grze” to animowany serial DreamWorks Animation, który zadebiutował na platformie Netflix w 2018 roku jako kontynuacja filmu „Dzieciak rządzi”. Kreskówka doczekała się już trzech pełnych sezonów liczących łącznie 37 odcinków. Już we wrześniu do tej listy dołączy odcinek specjalny zatytułowany „Złapać bobasa!”. Nie będzie to jednak kolejna zwykła przygoda, bo epizod należy do grupy tych interaktywnych, które co jakiś czas pojawiają się w serwisie.

Za polską wersję serialu odpowiedzialne było dotychczas Studio Sonica. Reżyserem był Leszek Zduń, a dialogi na podstawie tłumaczenia Arlety Walczak i Olgi Gromek napisała Joanna Kuryłko. Poniżej prezentujemy krótką zapowiedź odcinka „Złapać bobasa!”, w którym głosów użyczają m.in.: Krzysztof Banaszyk, Antoni Scardina, Beata Wyrąbkiewicz, Sebastian Perdek, Leszek Zduń i Jan Aleksnadrowicz-Krasko. Jest to oczywiście cała główna obsada, która powtarza swoje role i możemy oczekiwać, że usłyszymy ich również w dniu premiery.

Myślisz, że sprawdzisz się jako szef? W tym interaktywnym odcinku specjalnym przejdziesz test umiejętności i odkryjesz swoje powołanie w Korporacji Bobas.

„Dzieciak rządzi: Złapać bobasa!” na platformie Netflix od 1 września!

Dodaj komentarz