We wrześniu na platformie Netflix pojawi się nowy serial aktorski, który zgodnie z naszymi oczekiwaniami otrzyma polski dubbing. „Julie and the Phantoms” doczekało się bowiem zwiastuna, który w takiej wersji jest dostępny w serwisie. Twórcą tej muzyczna produkcji jest sam Kenny Ortega, znany reżyser i choreograf, który pracował wcześniej przy serii „High School Musical” i „Następcy”. Całość oparta jest na popularnej brazylijskiej serii książek. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w wersji z polskim dubbingiem!

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Madison Reyes, Charlie Gillespie, Jadah Marie oraz Owen Joyner znany m.in. z serialu „100 rzeczy do przeżycia przed liceum” i Jeremy Shada, który użyczył głosu głównym postaciom w takich serialach jak „Pora na przygodę!”, czy „Voltron: Legendarny obrońca”. W polskiej wersji zwiastun wystąpili m.in.: Jakub Szyperski, Maksymilian Michasiów, Zbigniew Suszyński i Ewa Serwa. Pełną obsadę poznamy najpewniej w dniu premiery produkcji.

Nastoletnia Julie pomaga trzem duchom założyć zespół, co nie udało im się za życia. A one z kolei pomagają Julie odkryć pasję do muzyki i czerpania z życia.

„Julie and the Phantoms” zadebiutuje na platformie Netflix już 11 września!

Dodaj komentarz