Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku stacja TVP ABC ogłosiła dziś datę premiery nowych odcinków serialu „Inazuma Eleven”! Już 1 lutego rozpoczną się powtórki epizodów z pierwszego, drugiego i początku trzeciego sezonu. Nowe odcinki natomiast (od 79 do 127) zadebiutują na antenie 20 kwietnia.

„Inazuma Eleven” to niesłabnące w popularność anime, opowiadające o drużynie piłkarskiej dowodzonej przez Marka Evansa. W nowym sezonie bohaterowie przygotowują się do turnieju światowego, który ma wyłonić najlepszą drużynę na świecie.

Polski dubbing do poprzednich odcinków na zlecenie TVP ABC reżyserował Janusz Dąbrowski w SDI Media Polska. W głównych rolach występują m.in.: Miłosz Konkel (Mark Evans), Kamil Kula (Jude Sharp), Robert Kuraś (Kevin Dragonfly), Julia Kunikowska (Tori), Rafał Fudalej (Shawn Froste), Beata Wyrąbkiewicz (Celia Hills), Maksymilian Rogacki (Nathan Swift), Klaudiusz Kaufmann (Bobby Shearer), Katarzyna Łaska (Nelly Raimon), Jakub Mróz (Erik Eagle) oraz Milena Suszyńska (Silvia Woods).

Będziemy informowali Was na bieżąco!

Dodaj komentarz