Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny odcinek serialu animowanego „Dzieciak rządzi: Znowu w grze”. To produkcja stworzona przez DreamWorks Animation jako kontynuacja filmu z 2017 roku, która w serwisie zadebiutowała w 2018. Kreskówka dorobiła się dotychczas 3 sezonów na łączną liczbę 37 odcinków. Do tej listy dołączył dziś odcinek zatytułowany „Złapać bobasa!”, który tropem kilku poprzednich produkcji („Carmen Sandiego”, „Wielkie przygody Kapitana Majtasa”) będzie epizodem interaktywnym. Oznacza to, że widz będzie miał możliwość zdecydować o losach bohaterów podejmując za nich decyzje sprzed ekranu.

Za opracowanie polskiej wersji językowej odcinka odpowiedzialne było Studio Sonica. Reżyserką była Izabella Bukowska-Chądzyńska, a dialogi napisała Joanna Kuryłko. Realizatorką dźwięku oraz montażystką była Agnieszka Stankowska, a produkcją kierowała Agnieszka Kudelska. Głosów postaciom użyczyli: Krzysztof Banaszyk (Szef Bobas), Antoni Scardina (Tim), Lidia Sadowa (Mama), Waldemar Barwiński (Tata), Piotr Bajtlik (Mega Papuśny Naczelny Bobas), Beata Wyrąbkiewicz Staci), Sebastian Perdek (Jimbo) i inni.

Myślisz, że sprawdzisz się jako szef? W tym interaktywnym odcinku specjalnym przejdziesz test umiejętności i odkryjesz swoje powołanie w Korporacji Bobas.

„Dzieciak rządzi: Złapać bobasa!” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz