Dziś na antenie stacji Boomerang zadebiutował nowy serial animowany zatytułowany „Królewska Straż”. To kanadyjska produkcja dla dzieci stworzona przez Matta Fernandesa dla stacji CBC Kids. Animacja łączy w sobie gatunki przygody, akcji, komedii i science fiction będąc jednocześnie odpowiednią dla młodszej grupy odbiorców (3-6 lat). „Królewska Straż” jest porównywana przez internautów do dziecięcej wersji Power Rangers; składa się z 23 dwuczęściowych odcinków, które emitowane będą codziennie o godzinie 18:00. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę dubbingu serialu!

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserował Szymon Waćkowski, dialogi napisała Izabela Tereszczuk-Prusakowska. Głosów postaciom użyczyli: Piotr Bajtlik (Luka), Jakub Strach (Jabari), Krzysztof Szczepaniak (TJ), Julia Łukowiak (Dalilah), Wojciech Żołądkowicz (Norvyn), Agnieszka Mrozińska (Sprocket) i inni.

Królewska Straż to grupa pięciu zwierzęcych bohaterów, którzy są gotowi na wszystko, aby ocalić swoje królestwa, gatunki i cały świat! Uzbrojona w najnowocześniejsze pojazdy, które razem tworzą wystrzałowego robota, Królewska Straż ma za zadanie powstrzymać katastrofę ekologiczną i dbać o świat.

„Królewska Straż” na antenie stacji Boomerang zadebiutuje 1 września!

Dodaj komentarz