Już za kilka dnia na antenie Disney Channel zadebiutuje zupełnie nowy sitcom oryginalny zatytułowany „Gabby Duran: Galaktyczna opiekunka”, którego pierwszy klip z polskim dubbingiem opublikowano dziś w serwisie YouTube. To serial łączący w sobie dużą dawkę humoru oraz elementy science fiction, którego twórcami są Mike Alber i Gabe Snyder („Kirby Buckets”). Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

W roli tytułowej w serialu wystąpi Kylie Cantrall znana z gościnnych występach w takich serialach jak „Raven na chacie”, czy „Bizaardvark”. Na ekranie towarzyszyć jej będą natomiast: Valery M. Ortiz, Coco Christo, Nathan Lovejoy, Callan Farris i Maxwell Acee Donovan. W polskiej wersji zapowiedzi wystąpili z kolei: Małgorzata Prochera (Gabby Duran), Konrad Szymański (Wesley), Maja Kwiatkowska (Sky) oraz Waldemar Barwiński (tata Sky) i najpewniej właśnie tych aktorów usłyszymy w dniu premiery.

Emisja „Gabby Duran” rozpocznie się 7 września o 18:00, a kolejne odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Powtórki tego samego dnia o 21:00 oraz kolejnego o 17:30, zaraz przed emisją nowego epizodu. W weekendy standardowo będzie można obejrzeć powtórki odcinków z tygodnia w specjalnym maratonie: w soboty od 10:45 oraz w niedziele od 13:20.

13-letnia Gabby Duran całe życie żyła w cieniu swojej matki oraz bystrej siostry. Wszystko zmienia się po przeprowadzce do Havensburg, gdy dziewczyna otrzymuje pracę jako opiekunka grupy kosmitów, którzy pod postacią ludzki ukrywają się na Ziemi. Gabby musi pilnować nowych przyjaciół i nie dopuścić, żeby ktoś odkrył ich tajemnicę.

„Gabby Duran: Galaktyczna opiekunka” na antenie Disney Channel zadebiutuje 7 września!

Dodaj komentarz