Jeszcze w tym roku gracze będą mogli dołączyć do swojej kolekcji kolejną, siedemnastą już część serii Call of Duty. Produkcja, której zwiastun z polskim dubbingiem udostępniono zaledwie kilka dni temu, jest jedną z najpopularniejszych gier z gatunku FPS (strzelanka z perspektywy pierwszej osoby), a za jej opracowanie odpowiada studio Treyarch należące do Activision Blizzard. Zapowiedź w polskiej wersji możecie obejrzeć poniżej!

Akcja „Call of Duty: Black Ops Cold War”, jak sama nazwa wskazuje, przenosi graczy do czasów Zimnej Wojny. Choć gracze będą mieli możliwość stworzenia swojej postaci od podstaw, kreując nie tylko jej wygląd, ale również cechy jej charakteru, w produkcji pojawią się też postacie znane z wcześniejszych odsłon serii: Mason, Woods i Hudson, a także agent CIA, Russel Adler. Ponadto twórcy zapewnili użytkownikom masę ciekawych lokacji do wyboru oraz urozmaicony tryb walki.

W polskiej wersji językowej wystąpili między innymi Przemysław Bluszcz jako agent Adler oraz Stefan Knothe w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ronalda Reagana. „Call of Duty: Black Ops Cold War” do sprzedaży trafi już 13 listopada tego roku i będzie dostępne na urządzenia Playstation 4, X-ONE oraz komputery stacjonarne. W grudniu gra trafi również na konsole Playstation 5.

Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W emocjonującej kampanii dla jednego gracza trafisz w sam środek globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson oraz nowych agentów, by stawić czoła snutej od dekad intrydze.

Dodaj komentarz