Już dziś na antenie stacji MiniMini+ zadebiutuje zupełnie nowy serial animowany oparty na kultowej już marce „My Little Pony”. „Pony Life” różni się jednak znacząco od swojego poprzednika – zarówno pod względem uproszczonej kreski, bardziej komediowego tonu, czy metrażu. Każdy odcinek nowej kreskówki składać się będzie z dwóch 5-minutowych części, a ich emisja rozpocznie się dzisiaj. Kolejne epizody będzie można oglądać od poniedziałku do piątku od 13:40, a powtórki następnego dnia od 20:20 – w obu przypadkach po 2 odcinki dziennie. Poniżej przedstawiamy listę twórców i obsadę rodzimego dubbingu.

Polska wersja językowa powstała w studio SDI Media. Reżyserką była Joanna Węgrzynowska-Cybińska, dialogi napisała Zuzanna Chojecka, a adiustatorem był Łukasz Nawratel. Realizatorem nagrań utworów muzycznych, jak i kierownikiem muzycznym był Piotr Zygo. Głosów postaciom użyczyły: Julia Kołakowska-Bytner (Pinkie Pie), Magdalena Krylik (Twilight Sparkle), Monika Kwiatkowska (Rarity), Agnieszka Mrozińska (Rainbow Dash), Monika Pikuła (Applejack), Małgorzata Szymańska (Fluttershy), Elżbieta Futera-Jędrzejewska (Księżniczka Celestia) i inni.

Pinkie Pie otwiera własną cukiernię i robi pyszne, mrożone babeczki z… dodatkiem magii! Nic dziwnego, że u Pinky jest zawsze pełno przyjaciół, którzy przychodzą nie tylko na słodkości, ale też po to, by razem spędzać czas. Kucyki opowiadają sobie różne zabawne historie i planują nowe przygody.

„Pony Life” już na antenie MiniMini+!

Dodaj komentarz