Dziś na platformie Neftlix zadebiutował nowy muzyczny serial zatytułowany „Julie and the Phantoms” w wersji z polskim dubbingiem. Jego twórcą jest Kenny Ortega, znany reżyser i choreograf, który pracował wcześniej przy serii „High School Musical” i „Następcy”. Całość oparta jest na popularnej brazylijskiej serii książek, a w obsadzie znaleźli się: Madison Reyes, Charlie Gillespie, Owen Joyner („100 rzeczy do przeżycia przed liceum”) i Jeremy Shada („Pora na przygodę!”). Poniżej prezentujemy obsadę i twórców rodzimego dubbingu!

Za opracowanie wersji polskiej odpowiedzialne było studio Master Film. Reżyserem został Zbigniew Suszyński, a dialogi napisała Kamila Klimas-Przybysz. Realizacją nagrań oraz montażem zajął się Stefan Gawłowski, a produkcją kierowała Katarzyna Fijałkowska.

W głównych rolach wystąpili: Karolina Gibowska (Julie Molina), Sebastian Machalski (Luke), Maksymilian Michasiów (Alex), Rafał Fudalej (Reggie), Anna Karczmarczyk (Flynn), Mateusz Narloch (Willie), Karol Kwiatkowski (Carlos), Julia Kołakowska Bytner (Carrie), Zbigniew Suszyński (Ray), Ewa Serwa (Harrison), Jakub Szyperski (Nick), Mateusz Król (Caleb) oraz Kinga Tabor, Kamil Pruban i Joanna Węgrzynowska-Cybińska.

Nastoletnia Julie pomaga trzem duchom założyć zespół, co nie udało im się za życia. A one z kolei pomagają Julie odkryć pasję do muzyki i czerpania z życia.

„Julie and the Phantoms” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz