Całkiem niedawno temu informowaliśmy, że 2. sezonu serialu „The Mandalorian” zadebiutuje na platformie Disney+ już w październiku. To flagowa produkcja serwisu, której premiera miała miejsce wraz z jego startem. „The Mandalorian” jest jednocześnie pierwszym aktorskim serialem należącym do uniwersum Gwiezdnych wojen. W głównej obsadzie powracają Pedro Pascal, Carl Weathers, Gina Carano i Giancarlo Esposito, a dołączą do nich Katee Sackhoff, Temuera Morrison, Timothy Olyphant, Michael Biehn i Rosario Dawson.

Wczoraj popołudniu w sieci udostępniono pierwszy zwiastun nowego sezonu, który pojawił się również w wersji z polskim dubbingiem. W obsadzie zwiastuna możemy usłyszeć między innymi: Grzegorza Małeckiego, Magdalenę Popławską w swoich rolach z poprzedniego sezonu oraz Marcina Trońskiego, który użycza głosu nowej postaci. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

Dubbing do serialu opracowało studio SDI Media. Reżyserem był Waldemar Modestowicz, a polskie słowa bohaterów napisali Marcin Bartkiewicz i Jakub Kowalczyk. W obsadzie znaleźli się: Grzegorz Małecki, Piotr Bąk, Martyna Trawczyńska-Szymańska, Jerzy Schejbal, Zdzisław Wardejn, Waldemar Barwiński, Magdalena Popławska, Marek Kalita oraz Wojciech Brzeziński.

Przypominjmy, że w przygotowaniu są również inne seriale ze świata Gwiezdnych wojen: seria o Cassianie Andorze, któego poznaliśmy w filmie „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, seria o Obi-Wanie Kenobim, w którego ponownie wcieli się Ewan McGregor oraz animowany serial „Bad Batch” o grupie klonów. Poza tym na Disney+ pojawią się również seriale z uniwersum Marvela, w tym „WandaVision” i „Falcon i Ziomowy Żołnierz”. Ich nowe daty premier nie są jeszcze znane.

„The Mandalorian” powróci z nowymi odcinkami już 30 października!

Dodaj komentarz