„Madison” to niemiecki film w reżyserii Kim Strobl, który w październiku wejdzie na ekrany wybranych kin studyjnych. Produkcja łączy w sobie zarówno gatunek przygody, filmu familijnego, jak i dramatu, jednak jego główną tematyką jest kolarstwo. Poniżej prezentujemy zwiastun obrazu z polskim dubbingiem, który został wczoraj udostępniony przez dystrybutora Vivarto.

W głównych rolach wystąpią Felice Ahrens, Florian Lukas, Maxi Warwel, Yanis Scheurer i Valentin Schreyer. W polskiej wersji zwiastuna wystąpi natomiast: Maja Klimek, Krzysztof Cybiński, Joanna Pach-Żbikowska, Krzysztof Plewako-Szczerbiński i inni. Obsada jest już najpewniej ostateczna i usłyszymy ją w dniu premiery filmu. Pełną listę twórców i aktorów poznamy wkrótce.

13-letnia Madison daje z siebie wszystko, aby dorównać ojcu, mistrzowi kolarstwa. Wiąże się to jednak z wyczerpującymi treningami, brakiem przyjaciół i czasu wolnego. Gdy dziewczynka wyjeżdża na wakacje do swojej matki i może jeździć na rowerze ze znajomymi bez żadnej presji, zaczyna zastanawiać się nad drogą, która została jej wyznaczona.

„Madison” w wybranych kinach od 9 października!

Dodaj komentarz