Dziś na platformie Netflix zadebiutowała nowa kreskówka dla dzieci zatytułowana „Mighty Express”. Produkcja jest przeznaczona dla widzów w każdym wieku, opowiadająca o grupie dzieci oraz ich antropomorficznych przyjaciół-pociągów. Opis przywodzi na myśl znane i kochane na całym świecie seriale jak „Tomek i przyjaciele” oraz „Psi patrol” – nic w tym jednak dziwnego, bowiem twórcą animacji jest Keith Chapman, odpowiedzialny za drugi z tytułów. Oba tytuły należą z kolei do firmy Spin Masters. Pierwszy sezon zawiera 10 15-minutowych odcinków, a poniżej prezentujemy listę twórców i obsadę ich dubbingu.

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio VSI. Reżyserką była Małgorzata Lalowska, a dialogi napisał Tomasz S. Potocki. Nad realizacją dźwięku pracował Kacper Czech, montażem zajęła się Izabela Waśkiewicz, a produkcją kierowała Aleksandra Nowosad. Głosów postaciom użyczyli: Damian Kulec (Towarowy Tom), Krzysztof Tymiński (Nikuś), Jakub Strach (Max), Antonina Żbikowska (Lila), Joanna Pach-Żbikowska (Sela Farma), Maksymilian Michasiów (Miłosz), Karolina Bacia (Płomyk) oraz Justyna Kowalska, Michał Podsiadło, Wojciech Rotowski, Teresa Zdanowska, Urszula Zdanowska, Ignacy Kłoczewski, Magdalena Herman-Urbańska, Mikołaj Gajowy, Katarzyna Wincza i inni

Wybierz się na przejażdżkę z Mega Ekspres – ekipą pomocnych pociągów i sprytnych dzieciaków wspólnie radzących sobie z przeróżnymi problemami na torach i nie tylko.

„Mighty Express” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz