W 2017 roku do polskich kin wszedł film „Mała Wielka Stopa”. Już niedługo, bo jeszcze w tym roku, będziemy mogli obejrzeć kontynuacje tej animowanej historii. „Mała Wielka Stopa 2” to belgijsko-francuski film w reżyserii Bena Stassena i Jeremy’ego Deegrusona, czyli duetu odpowiedzialnego również za pierwszą część, który zadebiutował w czerwcu tego roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy, gdzie został nominowany do nagrody za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Pierwszy zwiastun produkcji możecie obejrzeć poniżej w wersji z polskim dubbingiem!

W oryginalnej obsadzie powracają: Chris Parson, Laila Berzins, Sandy Fox, Michael Sorich i Shyloh Oostwald, natomiast nowymi aktorami wcielającymi się w znane już postacie wcielą się Jules Wojciechowski, Lindsey Alena, oraz Joey Lotsko. Ponad jedną z nowych ról, Arlo, odegra Rashida Jones znana chociażby z filmu „Muppety”, gdzie polskiego głosu użyczyła jej Edyta Olszówka. W polskiej wersji językowej zwiastuna w swoich rolach powracają natomiast: Piotr Grabowski, Filip Rogowski, Barbara Kałużna, Wojciech Żołądkowicz, Maciej Kosmala i inni.

Tata Adama, potomek legendarnego Yeti, wyrusza na ratunek mieszkańcom odległego rezerwatu, gdzie bezduszna firma paliwowa zamierza wybudować wielką fabrykę. Gdy jednak po ojcu znika wszelki ślad, Adam wraz ze swoją rodziną i kosmatymi przyjaciółmi, niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem, wyrusza na misję ratunkową.

„Mała Wielka Stopa 2” w kinach od 25 grudnia!

Dodaj komentarz