Netflix opublikował właśnie najnowszy zwiastun swojego nadchodzącego filmu animowanego „Wyprawa na Księżyc”. Produkcja powstała przy współpracy serwisu z chińskim Pearl Studio (“O Yeti!”) należącym do wytwórni DreamWorks. Przygodowy musical został wyreżyserowany przez Glena Keane’a nagrodzonego Oscarem za krótkometrażową animację „Dear Basketball”. Premiera animacji będzie miała miejsce w październiku tego roku, jako kolejna pełnometrażowa produkcja oryginalna Netfliksa. Przypomnijmy, że poprzednimi były nagrodzony trzema Srebrnymi Synchronami „Klaus” oraz tegoroczne „Rodzeństwo Willoughby”. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

„Wyprawa na Księżyc” to najnowsza pozycja promująca tradycje i kulturę azjatycką, a w jej oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Phillipa Soo, Ken Jeong, John Cho, Kimiko Glenn i Sandra Oh. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast Kamil Pruban, Agnieszka Kunikowska, Jakub Strach, Marcin Franc, Paulina Komenda oraz Justyna Bojczuk i Katarzyna Łaska w głównych rolach. Ze względu na to, że do premiery pozostał zaledwie miesiąc, należy podejrzewać, że aktorów usłyszymy również w ostatecznej polskiej wersji filmu. Wybór Katarzyny Łaskiej do tak ważnej roli z pewnością nie jest przypadkiem – przypomnijmy, że o aktorce i wokalistce zrobiła się głośno po tym, jak zaśpiewała piosenkę „Chcę uwierzyć snom” z filmu „Kraina lodu 2” podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów.

Zdeterminowana i bystra dziewczynka z pasją do nauki buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę.

„Wyprawa na Księżyc” na platformie Netflix zadebiutuje 23 października!

Dodaj komentarz