Jedną z bardziej dotkniętych lockdownem produkcją były „Trolle 2”, kontynuacja muzycznego hitu wytwórni DreamWorks Animation, która do kin miała trafić już w maju. Wytwórnia Universal Pictures postanowiła jednak, by w Stanach Zjednoczonych film wypuścić od razu do sieci, natomiast polską premierę przesunięto na 2 października. Jak się okazuje, fani będą mogli obejrzeć najnowszą animację odrobinę wcześniej dzięki pokazom przedpremierowym, które odbędą się już w najbliższy weekend. „Trolle 2” zostaną pokazane w sieci takich kin jak Multikino, Helios oraz Cinema 3D oraz wybranych kinach studyjnych. Pełna lista obiektów dostępna jest na oficjalnej stronie dystrybutora UIP.

W oryginalnej obsadzie filmu występują między innymi: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Sam Rockwell, James Corden, Kelly Clarkson i Jamie Doran. Polski dubbing opracowało natomiast studio Start International Polska; jego reżyserem był Marek Robaczewski, dialogi napisał Michał Wojnarowski, a nad oprawa muzyczną czuwał Adam Krylik. W obsadzie znaleźli się: Magdalena Wasylik, Piotr Bajtlik, Monika Węgiel-Jarocińska, Jan Staszczyk, Sebastian Perdek, Jakub Szydłowski, Zbigniew Konopka, Sebastian Machalski, Olga Szomańska, Artur Pontek, Adam Krylik, Przemysław Glapiński, Mateusz Weber, Krzysztof Nowik, Piotr Bąk, Katarzyna Kozak i inni. Pełną listę twórców i obsadę dubbingu prezentowaliśmy już w tym artykule.

Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi ich całej populacji, bohaterowie wyruszą w wielką podróż przez nowe, niebezpieczne lądy, by pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

„Trolle 2” oficjalnie w kinach od 2 października!

Dodaj komentarz