„Psy i koty 3: Łapa w łapę” to nowy film przygodowy, który w listopadzie wejdzie do polskich kin. Dystrybutor Warner Bros. potwierdził nam dzisiaj, że jak każda produkcja dziecięca, ta również otrzyma polski dubbing. Co ciekawe, we wrześniu film miał zostać wydany na płytach nakładem wydawnictwa Galapagos Films z lektorem, jednak do premiery nie doszło. Choć zaszeptana wersja jest dostępna w sieci (wspólne wydanie z innymi krajami), decyzja o kinowej premierze obrazu jest zaskoczeniem. Przypomnijmy, że pierwsza część serii „Psy i koty” zadebiutowała w 2001 roku (polski dubbing opracowało Studio Sonica), a druga – „Psy i koty: Odwet Kitty” została wypuszczona do kina w 2010 roku (dubbing opracowany w Studio Genetix Film Factory).

Za kamera stanął Sean McNamara, który w swojej karierze wyreżyserował wiele odcinków seriali komediowych jak „Świat Raven”, „Zeke i Luther”, czy niedawno „Gaby Duran: Galaktyczna opiekunka”. W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Melissa Rauch („Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”), Max Greenfield („Rzut za trzy”), George Lopez („Gnomy rozrabiają”) oraz Callum Seagram Airlie („BFG: Bardzo Fajny Gigant”). Choć żadne informacje na temat polskiej wersji nie są jeszcze znane, a w sieci nie pojawił się nawet rodzimy zwiastun, bardzo możliwe, że za dubbing najnowszej części odpowiedzialne będzie Studio Sonica lub Film Factory Studio, z którymi Warner Bros. stale współpracuje. Poniżej zwiastun w wersji oryginalnej.

Złowrogi spec od techniki przejmuje kontrolę nad systemem ochrony zapewniającym utrzymanie pokoju pomiędzy psami i kotami, doprowadzając do ponownej eskalacji konfliktu pomiędzy gatunkami. Jedynie zespół początkujących i niedoświadczonych agentów jest w stanie przywrócić dawny ład i porządek przy użyciu starych zwierzęcych instynktów.

„Psy i koty 3: Łapa w łapę” w kinach od 6 listopada!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz