W październiku na Netfliksie zadebiutuje trzeci już sezon serialu animowanego „Kipo i Dziwozwierze”, który po raz pierwszy udostępniony został w serwisie w styczniu tego roku. Produkcja została stworzona przez Radforda Sechrista („Jak wytresować smoka 2”) i wyprodukowana przez DreamWorksa Animation, a w głównych rolach w wersji oryginalnej występują Karen Fukuhara („Legion samobójców”), Sydney Mikayla („Szkoła rocka”), Coy Stewart („Bella i Buldogi”), Deon Cole („Święta nie na bogato”) oraz Dan Stevens („Piękna i Bestia”) i Sterling K. Brown („Czarna Pantera”).

Dziś rano platforma udostępniła zwiastun kolejnych 10 nowych odcinków, który prezentujemy poniżej. Polska wersja językowa powstała w Studio Sonica, reżyserowali Leszek Zduń i Izabella Bukowska-Chądzyńska. W głównych rolach występują: Dominika Kachlik, Sara Lewandowska, Maksymilian Michasiów, Krzysztof Grabowski, Przemysław Glapiński, Paweł Krucz, Michał Klawiter oraz Julia Kołakowska-Bytner, Jakub Szydłowski, których możemy usłyszeć w zapowiedzi.

Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.

„Kipo i Dziwozwierze” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 12 października!

Dodaj komentarz