W październiku na platformie Netflix zadebiutuje drugi sezon serialu „Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”. To animowana produkcja wytwórni DreamWorks Animation, która po raz pierwszy pojawiła się w serwisie w grudniu ubiegłego roku i, co oczywiste, powiązana jest z filmową serią „Szybcy i wściekli”. Jednym z producentów serialu jest sam Vin Diesel, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Tyler Posey, Luke Youngblood, Charlet Chung czy Jorge Diaz. Poniżej prezentujemy Wam zwiastun nadchodzących odcinków w polskiej wersji językowej!

Drugi sezon kreskówki liczyć będzie, podobnie jak poprzedni, osiem 23-minutowych odcinków. Tym razem jednak bohaterowie przeniosą się do Rio de Janeiro, skąd seria otrzymała właśnie taki podtytuł. Przypomnijmy tylko, że polski dubbing do serialu wyreżyserował Artur Kaczmarski w studio Master Film, a w obsadzie znaleźli się: Aleksander Sosiński, Miłosz Konkel, Magdalena Smalara, Jakub Mróz, Marta Wągrocka, Julia Zarzecka i Maciej Kosmala. Większość głosów możemy usłyszeć również w zapowiedzi, co świadczy o tym, że aktorzy wystąpią w finalnej wersji dubbingu.

Szukająca przygód grupa nastolatków przenika do elitarnej ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez nikczemną organizację nastawioną na dominację nad światem.

„Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 9 października!

Dodaj komentarz