„Teraz Muppety!” to najnowsza produkcja Disney+ z udziałem światowej sławy Muppetów. Choć sam serial, którego pierwszy sezon liczył w sumie 6 odcinków, zadebiutował w Stanach Zjednoczonych pod koniec sierpnia, jego europejska premiera odbędzie się dopiero 4 listopada. Bardzo możliwe, że również wtedy będziemy mogli obejrzeć „Teraz Muppety!” z polskim dubbingiem, bo mimo że Disney+ nie wystartował wciąż w naszym kraju, to większość treści oryginalnych jest uzupełniana o kolejne wersje językowe na bieżąco. Obecnie planowaną datą startu Disney+ w Polsce jest pierwsza połowa 2021 roku.

Dziś wieczorem jednak Disney udostępnił zwiastun „Teraz Muppety!” w wersji z polskim dubbingiem, a dla Was prezentujemy go poniżej! Jak wszystkie poprzednie show, produkcja łączy w sobie udział zarówno kukiełek, jak i postaci granych przez ludzi, nierzadko najsławniejszych celebrytów. W odcinkach nowego muppetowego serialu pojawiają się między innymi: Seth Rogen, Aubrey Plaza, Danny Trejo, RuPaul, czy Linda Cardellinii – wielu, których dubbingowano już wcześniej na nasz język. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Michał Zieliński, Andrzej Chudy, Wojciech Chorąży i Anna Cieślak.

Ewidentnie widać, że polska wersja serialu będzie trzymać się aktorów, wybranych przy okazji filmu „Muppety” z 2011 roku. Przypomnijmy jedynie, że od tamtego czasu powstał sequel wspomnianego filmu „Muupety: Poza prawem” oraz mało entuzjastycznie przyjęty przez publiczność serial „Muppety”. Za dubbing wszystkich tych produkcji odpowiadał dotychczas Wojciech Paszkowski w studio SDI Media i, jak aktor zdradził podczas wywiadów live kanału Widzę głosy parę miesięcy temu, powróci jako reżyser również przy dubbingu „Teraz Muppety!”.

„Teraz Muppety!” zadebiutują na Disney+ już 4 listopada!

Dodaj komentarz