„Magiczne muzeum” to nowa produkcja animowana, która w październiku wejdzie do wybranych kin na terenie całej Polski. Film odniósł ogromny sukces finansowy w Czechach, skąd pochodzi, stając się najbardziej kasową animacją europejską w tym kraju. Za jej reżyserię odpowiedzialni byli Czech Martin Kotík oraz Rosjanka Ubba Hevlannikova. Choć „Magiczne muzeum” zadebiutowało już w naszym kraju w 2018 roku podczas 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, był to seans z lektorem. Dopiero teraz możemy liczyć na profesjonalną ścieżkę z dubbingiem, a zwiastun w takiej właśnie wersji prezentujemy poniżej!

W rodzimej zapowiedzi swoich głosów użyczyli między innymi Paweł Szymański, Tomasz Dedek, Zbigniew Suszyński, Robert Jarociński oraz Jacek Król. Podobnie jak w przypadku wczorajszego zwiastuna filmu „Nelly Rapp – Upiorna agentka”, (dystrybuowanego w Polsce przez Vivarto, siostrzaną firmę Bomba Film, de facto wydawcy „Magicznego muzeum”) poziom jakości zwiastuna jest dużo wyższy niż w przypadku poprzednich produkcji. Bardzo możliwe, że za realizację tej animacji również odpowiadać będzie Dariusz Kosmowski. Twórca portalu Dubbingpedia ujawnił bowiem, że to spod jego ręki wyszła wczorajsza zapowiedź.

Henryś jest inteligentnym i energicznym chłopcem, któremu przyświeca tylko jeden cel – ukończyć ostatni poziom gry, znaleźć się w Galerii Sławnych Graczy i zaskarbić sobie uznanie ojca. Ale zakończenie rozgrywki dopiero rozpocznie jego przygodę, kiedy wraz ze swoją przyjaciółką Moniką oraz psem, wybiera się do zapomnianego muzeum lalek.

„Magiczne muzeum” w wybranych kinach od 23 października!

Dodaj komentarz