„Nelly Rapp – Upiorna agentka” to jedna z propozycji na wypad do kina w Halloween. Szwedzki film przygodowy powstał na podstawie serii książek autorstwa Martina Widmarka i Christiny Alvner. Produkcja jest przeznaczona dla dzieci i poza momentami grozy, nie zabraknie również elementów komediowych. W głównych rolach wystąpią: Matilda Gross, Johan Rheborg, Marianne Mörck, Björn Gustafsson oraz Lily Wahlsteen. Poniżej prezentujemy zwiastun „Nelly Rapp”, który został właśnie udostępniony w sieci przez dystrybutora Vivarto.

W polskiej wersji głosów postaciom użyczają: Katarzyna Wincza, Elżbieta Gaertner, Robert T. Majewski, Janusz Dąbrowski oraz Mateusz Weber. Co warto odnotować, jest to o wiele wyższy poziom dubbingu (zarówno jeśli chodzi o miks, jak i samą obsadę) niż w dotychczasowych filmach dystrybutora Vivarto pochodzących ze studia nagrań Dora. Bardzo możliwe, że polski wydawca zmienił firmę odpowiadającą za dubbing. Przypomnijmy, że wcześniej pracował również ze studiem Eurocom oraz jednorazowo ze studiem PDK.

Aktualizacja: nasz post o zwiastunie „Nelly Rapp” udostępnił na swoim facebookowym profilu Dariusz Kosmowski ujawniając, że to on jest odpowiedzialny za opracowanie do niego dubbingu. Najpewniej zajął się on też wyreżyserowaniem samego filmu, co oznacza, że polska wersja powstała (lub powstanie w Studio PDK).

Nelly Rapp to zwyczajna dziewczynka, która ma spędzić wakacje ze swoim wujem Hannibalem. Cóż, może nie taka zwyczajna bo zostanie Upiorną Agentką. Wiecie, taką agentką, która walczy z potworami i duchami. Tak, one istnieją i ukrywają się pośród nas lecz możesz je zobaczyć dopiero gdy w nie uwierzysz…

„Nelly Rapp – Upiorna agentka” w wybranych kinach od 30 października!

Dodaj komentarz