Równo tydzień temu zastanawialiśmy się, czy tegoroczny okres świąteczny będzie obfitował w więcej dubbingu do filmów na tę okazję przygotowanych, czy jednak Netflix po raz kolejny zawiedzie i postanowi owe produkcje beznamiętnie zaczytać. I właśnie przed chwilą pojawiła się na horyzoncie pozycja, której nieopatrzenie profesjonalną polską ścieżką dźwiękową (a do tej grupy lektor się nie zalicza), będzie traktowane jako absolutny brak gustu streamingowego giganta.

„Pan Jangle i świąteczna podróż” to nowa muzyczna opowieść przeznaczona dla widzów w każdym wieku, której pierwsze zdjęcia opublikowano dziś w sieci. Reżyserem obrazu, jak i autorem scenariusza jest David E. Talbert, który zdradził, że marzył o stworzeniu broadwayowskiego musicalu o świętach Bożego Narodzenia – pełnego XXX – od ponad 20 lat. Gdy jednak urodził się jego syn, obecnie lat 7, postanowił zrealizować swój pomysł pod postacią filmu. Ze względu na niego, twórcy marzyła się obsada różnorodna pod względem koloru skóry, by również i jego syn mógł utożsamiać się z głównymi bohaterami filmu.

Producentami „Pan Jangle i świąteczna podróż” będą Mike Jackson, odpowiedzialny za sukces filmu „La La Land” oraz aktor i muzyk John Legend. W obsadzie natomiast znaleźli się: Forest Whitaker („Czarna Pantera”), Anika Noni Rose („Księżniczka i żaba”), Keegan Michael-Key („Kraina jutra”), Phylicia Rashad („13 powodów”), Hugh Bonneville („Paddington 2”) oraz Madalen Mills, po raz pierwszy na ekranie. Dodatkowo wspomnimy również, że oryginalny soundtrack produkcji zawierać będzie piosenki takich muzyków jak: John Legend, Philip Lawrence, Davy Nathan, Usher and Kiana Ledé. Zdjęcia z „Pan Jangle i świąteczna podróż” prezentujemy poniżej!

Jeronicus Jangle to legendarny twórca zabawek, mieszkający w tętniącym życiem mieście Cobbleton. Jego fantazyjne wynalazki wzbudzają wśród ludzi zdumienie, a czasami nawet niedowierzanie. Ale kiedy zaufany uczeń kradnie jego największe dzieło, to na barki jego wnuczki spada zadanie, by przywrócić dziadkowi wiarę w magię.

„Pan Jangle i świąteczna podróż” zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku! Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz