Nadchodzi Halloween! Na tę okoliczność platforma Netflix przygotowała zupełnie nowy film oryginalny „Poradnik łowczyni potworów”, którego zwiastun z dubbingiem pojawił się właśnie w serwisie. Produkcja jest przygodową komedią fantasy odpowiednią dla dzieci od 7 roku życia, stworzoną na podstawie pierwszej z trzech książek autorstwa Joe Ballariniego, który jest również autorem scenariusza. Twórca wypowiadając się o ekranizacji zaznaczył, że „Poradnik łowczyni potworów” jest swoistym połączeniem takich seriali jak „Ostatnie dzieciaki na Ziemi” z „Gęsią skórką”.

Reżyserką ekranizacji jest Rachel Talalay, odpowiedzialna za kilka odcinków takich seriali jak „Chilling Advenures of Sabrina”, „Riverdale”, „Flash”, czy „Doktor Who”. W głównych rolach wystąpią natomiast: Tamara Smart („Fatalna czarownica”, „Artemis Fowl”), Oona Laurence („Mój przyjaciel smok”), Ty Consiglio („Cudowny chłopak”), Ian Ho („Mega ekspress”), Alessio Scalzotto („Na krańcu świata”), a w rolę głównego antagonisty wcieli się Tom Felton znany z roli Draco Malfoya w serii filmów Harry Potter. W zwiastunie możemy usłyszeć głosy takich polskich aktorów jak: Natalia Jankiewicz, Julia Chatys, Wit Apostolakis-Gluziński, Agnieszka Kunikowska oraz Modest Ruciński.

Gdy jej podopieczny zostaje porwany przez potwory, opiekunka Kelly Ferguson dołącza do tajnej organizacji chroniącej dzieci, które mają zmienić świat.

„Poradnik łowczyni potworów” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 października!

Dodaj komentarz