Dopiero co informowaliśmy Was o pierwszych szczegółach familijnego świąteczne musicalu Netfliksa zatytułowanego „Pan Jangle i świąteczna podróż”, a już dziś platforma opublikowała zwiastun nadchodzącej produkcji. Ten oczywiście możecie obejrzeć poniżej w wersji z polskim dubbingiem, który chyba nikogo w tym przypadku nie dziwi. Twórcą produkcji jest David E. Talbert, który za pośrednictwem filmu o tak broadwayowskim rozmachu, pragnął przedstawić widzom na całym świecie postacie tak różnorodne, że każdy będzie mógł się z nimi utożsamiać.

Producentami filmu będą Mike Jackson („La La Land”) i John Legend, aktor i wokalista, natomiast w oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Forest Whitaker (“Czarna Pantera”), Anika Noni Rose (“Księżniczka i żaba”), Keegan Michael-Key (“Kraina jutra”), Phylicia Rashad (“13 powodów”), Hugh Bonneville (“Paddington 2”) oraz Madalen Mills – po raz pierwszy na ekranie. W polskiej obsadzie zwiastuna wystąpili: Wojciech Paszkowski, Renata Berger, Aleksander Mikołajczak, Przemysław Glapiński, Otar Saralidze i inni. Najprawdopodobniej za realizację polskiego dubbingu do filmu będzie odpowiadało studio Start International Polska.

Przypomnijmy, że oryginalna ścieżka dźwiękowa produkcji zawierać będzie piosenki takich muzyków jak: John Legend, Philip Lawrence, Davy Nathan, Usher, czy Kiana Ledé. Jak możemy usłyszeć w zwiastunie, użyta piosenka, powstała na potrzeby produkcji, została wykonana w języku polskim. Stąd możemy śmiało wnioskować, że przynajmniej część z utworów zostanie zaśpiewana przez naszych aktorów. Warto jednak mieć na uwadze, że piosenki najbardziej kojarzonych artystów mogą w filmie pozostać w wersji oryginalnej ze względu na prawa autorskie. Tego typu przypadki widzieliśmy już chociażby w serialu „Big Mouth”, czy animowanym filmie „Sing”.

Jeronicus Jangle to legendarny twórca zabawek, mieszkający w tętniącym życiem mieście Cobbleton. Jego fantazyjne wynalazki wzbudzają wśród ludzi zdumienie, a czasami nawet niedowierzanie. Ale kiedy zaufany uczeń kradnie jego największe dzieło, to na barki jego wnuczki spada zadanie, by przywrócić dziadkowi wiarę w magię.

“Pan Jangle i świąteczna podróż” zadebiutuje na Netfliksie 13 listopada!

Dodaj komentarz