W grudniu na ekrany wybranych kin w całej Polsce wejdzie film „Tajemnica sióstr Sprite”. To niemiecka produkcja łącząca w sobie elementy komedii, przygody i fantasy w reżyserii Svena Unterwaldta Jr., powstała na bazie serii książek autorstwa Sheridann Winn przeznaczonych dla dzieci w przedziale 7-13 lat. Poniżej prezentujemy zwiastun adaptacji w wersji z polskim dubbingiem, udostępniony przed weekendem przez dystrybutora Vivarto.

W głównych rolach w filmie występują: Hedda Erlebach, Laila Padotzke, Katja Riemann i Justus von Dohnányi. Głosów w polskiej wersji użyczyli natomiast: Nina Kwapisiewicz, Julia Wierzbicka, Daria Derda, Antonina Żbikowska, Joanna Domańska, Zbigniew Konopka, Hanna Chojnacka-Gościniak, Filip Rogowski i inni. Za realizację dubbingu do „Tajemnicy sióstr Sprite” najprawdopodobniej odpowiada Studio nagrań Dora, a obsada zwiastuna jest już ostateczna.

Zła czarownica Glenda zrobi wszystko, żeby wejść w posiadanie domu Sprite’ów. Mieszkające w nim cztery siostry mają magiczne moce i próbują przeciwstawić się wiedźmie. Ich czary są wystarczające silne tylko wtedy, gdy przebywają razem, ale czy to wystarczy aby Ash, Marina, Flame i Ariel pokonały złe moce i utrzymały swój sekret w tajemnicy?

„Tajemnica sióstr Sprite” w wybranych kinach od 11 grudnia!

Dodaj komentarz