„Psia Akademia” to najnowszy serial dla młodszej widowni wyprodukowany przez twórców takich filmów familijnych jak „Drużyna Buddiego”, „Kudłaty zaprzęg”, czy „Superpsiaki”, stawiające w centrum fabuły mówiące psiaki. Produkcja zadebiutowała na platformie Netflix w lutym tego roku w liczbą 12 odcinków, a już w październiku udostępnionych zostanie kolejnych 12 epizodów. Poniżej prezentujemy zwiastun dalszej części pierwszego sezonu w wersji z polskim dubbingiem.

„Psia Akademia” została stworzona przez Annę McRoberts, a w głównej obsadzie znaleźli się: Don Lake, Christian Convery, Chance Hurstfield, Aria Birch i Riley O’Donnell. Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio M.R. Sound. Reżyserowała Małgorzata Lalowska, dialogi napisał Dariusz Kosmowski, a w obsadzie znaleźli się: Janusz Wituch, Jakub Strach, Damian Kulec, Katarzyna Wincza, Magdalena Herman-Urbańska i inni.

Morgan przenosi się do równoległego wymiaru, w którym jego dziadek prowadzi Psią Akademię, ucząc młode szczeniaki jak zostać prawdziwymi psami. Chłopiec, któremu towarzyszyć będą Serduszko, Iskra i Świst, stanie się częścią przepowiedni i na jego barkach spocznie trudne zadanie jakim jest przywrócenie więzi między ludźmi i psami.

„Psia Akademia” z nowymi odcinkami zadebiutuje na Netfliksie 16 października!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz