Pod koniec listopada w kinach zadebiutuje nowy film świąteczny dla najmłodszych widzów zatytułowany „Świąteczna wyprawa Pana Patyka”. Dystrybutorem tej norweskiej produkcji jest Filmowa Warszawa (siostrzana firma Vivarto), dla której jest to pierwszy film wypuszczany do kina z dubbingiem. „Świąteczna wyprawa Pana Patyka” to jedynie najnowsza odsłona familijnej serii stworzonej na bazie serii książek autorstwa Anne-Cath. Vestly. Poprzednie filmy, produkowane od 2009 roku, nie doczekały się wersji z dubbingiem. Poniżej prezentujemy zwiastun nadchodzącej nowości w polskiej wersji językowej

Reżyserem filmu jest Andreas J. Riiser, a w głównej obsadzie znaleźli się: Filip Mathias Eide, Aksel Hennie, Renate Reinsve, Anders Borchgrevink i Sjur Vatne Brean. W polskiej wersji zapowiedzi wystąpili natomiast: Antoni Domin, Krzysztof Cybiński, Jarosław Domin, Damian Kulec, Monika Wierzbicka i inni. Na chwilę obecną nie wiemy, które studio zajmie się realizacją dubbingu, ponieważ sytuacja bardzo przypomina tą, którą omawialiśmy już przy okazji innych filmów Vivarto: „Nelly Rapp – Upiorna agentka” oraz „Magiczne muzeum„.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, lecz śniegu jak na lekarstwo. Pan Patyk, ożywiony kijek zachowujący się jak chłopiec – fascynuje się wyprawą na biegun Roalda Amudsena i postanawia powtórzyć ten wyczyn. Kilkuletni Junior rusza w pościg za swoim przyjacielem z drewna.

„Świąteczna wyprawa Pana Patyka” w wybranych kinach od 13 listopada!

Dodaj komentarz