W listopadzie na antenie Disney Channel zadebiutuje nowy film oryginalny zatytułowany „Magia na opak”. Produkcja została stworzona na podstawie serii książek fantasy autorstwa Sarah Mlynowski, Lauren Myracle i Emily Jenkins, a za jej reżyserię odpowiada Joe Nussbaum. Będzie to drugi film oryginalny stacji, który zobaczymy w tym roku na antenie stacji. Przypomnijmy, że pierwszym, debiutującym pod koniec października z okazji Halloween, będzie „Zombi 2”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu „Magia na opak” w wersji oryginalnej.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Izabela Rose, Siena Agudong („AwanturNick”), Kyle Howard, Elie Samouhi („Bizaardvark”), Alison Fernandez („Klub Kaylie”), Max Torina („Sydney na maksa”), Yasmeen Fletcher („Andi Mack”) oraz Vicki Lewis („Gdzie jest Dory?”). Jak przy wszystkim produkcjach Disneya dla kanałów telewizyjnych, należy oczekiwać, że polski dubbing zrealizuje studio SDI Media.

Przyjaciółki Nory i Reina rozpoczynają naukę w szkole dla czarodziejów, jednak trafiają do różnych klas. Nory zostaje umieszczona w programie Magia na opak, dokąd trafiają adepci, których magia jest bardzo niebezpieczna i przyciąga ciemne moce. Z pomocą nowych przyjaciół, dziewczyna chce udowodnić, że jej magia nie jest gorsza od magii innych.

„Magia na opak” zadebiutuje na antenie Disney Channel już 28 listopada!

Dodaj komentarz